author

Elwira Jasińska

Jako pełna pasji blogerka, zapraszam Cię w świat emocji, gdzie filmy i seriale to moje drugie "ja". Wprowadzę Cię w kulinarne uniesienia, podróżnicze morskie fale oraz troskę o zdrowie. Razem odkryjmy magię kina, smaku i dalekich miejsc, z nutką troski o dobre samopoczucie.

21 artykułów

latest-article
Filmy
Jak David Fincher stał się mistrzem thrillera
date-icon
30 września, 2023

Psychologiczne thrillery Davida Finchera, takie jak "Siedem", "Podziemny krąg" czy "Zaginiona dziewczyna", to mroczne studia ludzkiej natury. Reżyser tworzy klaustrofobiczną atmosferę, analizuje motywy zbrodni i obnaża mroki psychiki.

latest-article
Seriale
10 najlepszych seriali opartych na książkach
date-icon
30 września, 2023

Adaptacje książek na małym ekranie to prawdziwy hit ostatnich lat. Seriale pozwalają na nowo interpretować znane dzieła, rozwijać fabułę i docierać do szerszego grona odbiorców. Jakie tytuły: fantasy, kryminały, romanse historyczne i klasyka literatury warto obejrzeć? Przegląd najciekawszych adaptacji.

latest-article
Filmy
Nimona - barwna animacja z mocnym przekazem
date-icon
30 września, 2023

Nimona, nowy film animowany studia Blue Sky, to pełna humoru i akcji ekranizacja popularnego komiksu o niezwykłej nastolatce. Produkcja zachwyca kolorową, komiksową stylistyką, charyzmatycznymi bohaterami i ważnym przesłaniem o tolerancji.