Makabryczne nagranie! Napastnik wbił nastolatce nóż w policzek! [WIDEO]

19-letnia dziewczyna, której dramatyczne zdjęcia z tego zdarzenia krążą już po całym świecie, pochodzi z Malezji. Kiedy późnym wieczorem w mieście Bukit Tengah wracała po pracy do swojego domu, została napadnięta. Nastolatka natknęła się na bandytę, który usiłował ukraść jej torebkę.

 

Dziewczyna postanowiła się jednak nie poddawać. Próbowała się bronić, ale napastnik ją pobił. Wbił jej nóż w policzek aż po rękojeść. Cios był tak okrutnie mocny, że nóż całkowicie przebił policzek i utknął w nim.

 

Po Internecie krąży również nagranie, które zrobione było chwilę po tym, jak nastolatka została zaatakowana. 18-letnia zszokowana mieszkanka Malezji siedzi na nim na murku. Po chwili zawieziono ją do szpitala, gdzie lekarze podjęli się usunięcia ostrza z jej policzka, a także opatrzyli jej ranę. Według newsbook.pl, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

 

Sprawca nie został jeszcze zatrzymany i wciąż poszukiwany jest przez policję. Wiadomo, że jest nim „dobrze zbudowany mężczyzna”. Na tyłach centrum handlowego umieszczone są kamery, w związku z czym nagrania mogą odegrać ważną rolę w odnalezieniu bandyty.
Źródło:

Kraj

Świat