Kolejne wygłupy w Sejmie! Żenująca parodia podczas briefingu totalnej opozycji [WIDEO]

W zorganizowanej konferencji prasowej udział wzięła Dorota Niedziela (PO), Ewa Lieder (N), a także przedstawiciele Pracowni na rzecz Wszystkich Istot oraz koalicji Niech Żyją. W trakcie jej trwania wydarzyło się coś, co wielu osobom mogło przesunąć jeszcze dalej granicę tego czego mogą spodziewać się po totalnej opozycji.

 

W pewnym momencie, biorący udział w breifingu Zenon Kruczyński  założył maskę przedstawiającą wizerunek Jana Szyszko z Prawa i Sprawiedliwości (do wczoraj minister środowiska).

 

Zenon Kruczyński wraz z innym obecnym obok mężczyzną odegrali krótką scenkę mającą być parodią Jana Szyszko. Na pytanie „o to dlaczego minister chce polować na piękne zwierzęta i wycinać Puszczę Białowieską, główna „gwiazda” briefingu próbowała udawać Jana Szyszko odpowiadając „Dlatego, bo mogę!” i głośno śmiejąc się.

 

Akcja ta została przez wielu odebrana jako żenada, która nie powinna znaleźć swojego miejsca w budynku polskiego parlamentu. Sądząc po minach pań z Nowoczesnej oraz Platformy Obywatelskiej, nawet one mogły czuć się nieco zmieszane zachowaniem Zenona Kruczyńskiego.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat