Jaki zaorał TVN! Po tym pytaniu zapadła cisza [WIDEO]

W dniu dzisiejszym odbyły się obrady Komisji Weryfikacyjnej. Podczas jej trwania doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim, a dziennikarzem TVN24. Wszystko za sprawą tematu nagród, które posłowie Prawa i Sprawiedliwości mieli przeznaczyć na Caritas.

 

W trakcie obrad Komisji dziennikarz TVN24 zapytał Jakiego, czy przekazał już swoją nagrodę na Caritas. Przypomnijmy, ministrowie mieli czas do 15 maja, aby oddać swoje nagrody. Polityk odpowiedział, że jego pieniądze zostały już oddane.

– Cóż więcej mogę TVN-owi wytłumaczyć?

– mówił Patryk Jaki.

 

Mimo to, dziennikarz nie dawał za wygraną i dalej dopytywał polityka. Jaki odpowiedział, że w każdej chwili może pokazać dokonane przelewy. Jak dodał, że jego nagrody wyniosły 32 tys. zł, co jest kwotą porównywalną  do tej, jaką prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała na telefony w ciągu miesiąca z publicznych funduszy.

 

– Co z Hanną Gronkiewicz-Waltz? Czy przedstawiciele stacji TVN zapytali panią prezydent, czy oddała te pieniądze? Bo ja oddałem. Ja nagrodę oddałem i nie mam żadnej kamienicy. I moja rodzina też nie ma żadnej kamienicy. Są tacy, których rodziny mają kamienice, a nie oddali pieniędzy dużo większych od tych, które ja otrzymałem

– zakończył Jaki.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat