Brutalny gwałt zbiorowy strażaków na 17-latce! Nagranie dostępne w internecie

Brutalnej zbrodni dopuściło się sześciu strażaków na czele z dowodzącym lokalnej jednostki. Zgwałcili odurzoną najpierw 17-latkę, po czym miesiącami szantażowali ją by sprawa nie wyszła na światło dzienne. Pięciu sprawców zostało już ujętych przez policję. 

 

Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku w Stanach Zjednoczonych. Poszkodowaną jest młoda dziewczyna ze Strasburga leżącym w stanie Virginia. Sprawa wyszła na jaw w kwietniu ubiegłego roku, gdy jeden z mieszkańców miasta napotkał w sieci nagranie ze strażakami w roli gwałcicieli. Doniósł o tym burmistrzowi, po czym sprawą zajęła się policja.

 

Nie wiadomo dlaczego sami sprawcy udostępnili obciążające siebie nagranie w sieci. Musiał zrobić to jeden ze strażaków gdyż poza tą szóstką i ofiarą nikogo w momencie popełniania przestępstwa nie było.

 

Jak okazało się w toku śledztwa, dziewczyna była miesiącami zastraszana, a strażacy pełnili przez cały ten czas czynną służbę. W ostatnich dniach policja aresztowała pięciu z nich. To mężczyźni w wieku 21-36 lat. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12.
Kraj

Świat