Atak „dresiarzy” na S1 [WIDEO]

Drogowe chuligaństwo, a może zwykła głupota? Różnie można to określać, jednak pewnego kierowcę Mercedesa z Oświęcimia (lub jego okolic) wielu internautów postrzega jako bezmyślnego i aroganckiego dresiarza. Wszystko po tym jak w sieci pojawił się film z udziałem „naszego bohatera”.

 

Uwieczniony film pokazuje, jak kierujący Mercedesem kombi klasy C na oświęcimskich tablicach rejestracyjnych, krótkowłosy mężczyzna mógł spowodować karambol drogowy, ponieważ w pewnym momencie zatrzymał się na środku prawego pasa, zajeżdżając drogę innemu kierowcy.

 

Wtedy właśnie jak widać na nagraniu, „dresowy pirat” wysiadł z pojazdu i podszedł do samochodu uwieczniającego całą sytuację mężczyzny, aby się mu pogrozić i ruszyć dalej ze swoim zakapturzonym na filmie kolegą. Jednakże po kilkuset metrach znów kierowca Mercedesa zachował się w podobny sposób.

 

Nerwową sytuację uwieczniono w 3 minucie filmu.

 

 

Kilka dni wcześniej podobne zachowanie, dwóch mężczyzn przypłaciło życiem. Wtedy to nieopodal Starego Krzewa, na drodze ekspresowej S8 doszło do szamotaniny. Dwaj kierowcy opuścili swoje samochody i rozpoczęli bójkę między sobą. Obydwaj jednak zginęli na miejscu, ponieważ w emocjach nie zauważyli nadjeżdżającej ciężarówki, której kierowca nie zdążył wyhamować. Obydwaj uczestnicy bijatyki zginęli na miejscu.

 

 Źródło:

Kraj

Świat