Zamiast limuzyny był radiowóz. Goście zszokowani!

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka – tak miało być również w przypadku 25-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego (woj. zachodniopomorskie), który feralnego dnia przysiągł wybrance miłość i wierność aż po grób. Nie spodziewał się jednak, że oprócz bliskich na ceremonię przybędą również funkcjonariusze policji.

 

25-latek znany jest z dopuszczenia się przestępstw narkotykowych, za które Sąd Rejonowy wezwał nowożeńca do stawienia się przed śledczymi. Kiedy tego nie zrobił, wydano nakaz poszukiwania mężczyzny.

 

– Goleniowscy policjanci na co dzień wykonują wiele czynności zleconych przez sąd, czy też prokuraturę. Policjanci po uzyskaniu dokumentacji w sprawie poszukiwania 25-latka z pobliskiej miejscowości rozpoczęli czynności operacyjne mające na celu odnalezienie mężczyzny – mówi sierż.szt. Anna Dygas z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

 

Dzięki dochodzeniom kryminalnych na jaw wyszło, że dnia 11 października około godziny 15 czeka przestępcę własna ceremonia ślubna. W wyznaczonym terminie funkcjonariusze policji udali się do Urzędu Stanu Cywilnego w Goleniowie, gdzie faktycznie pojawił się mężczyzna.

 

– Mundurowi poczekali do zakończenia ceremonii zaślubin, po czym zatrzymali poszukiwanego pana młodego – tłumaczy funkcjonariuszka – Weselni goście jak i sama Panna Młoda nie byli zadowoleni z wizyty policjantów na ślubie, jednak całe zdarzenie było wynikiem uchylania się Pana Młodego od kary za popełnione w przeszłości czyny – dodała.

 

Źródło: fakt.pl
Fot.: pixabay.com
EM
Komentarze

Kraj

Świat