Wjechała samochodem w policjantów! [WIDEO]

Sprawczyni przez kilkaset metrów jechała, kiedy jeden z funkcjonariuszy znajdował się jeszcze na masce jej samochodu. Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia i jest poszukiwana przez policję.

 

Sytuacja miała miejsce we Lwowie, w trakcie prawosławnych świąt Bożego Narodzenia. W niedzielę, jedno z aut zwróciło uwagę funkcjonariuszy policji. Kobieta przemieszczała się Peugeotem 208, jadąc przeciwległym pasem ruchu, po torach tramwajowych.

 

Kiedy kobieta została zatrzymana przez policję do kontroli, wtedy odmówiła pokazania swoich dokumentów i ruszyła dalej wjeżdżając przy tym w funkcjonariuszy. Jednego z policjantów, siła ruszającego pojazdu odrzuciła na bok, drugi natomiast znalazł się na masce samochodu. Kobieta zdawała się nie zwracać na to szczególnej uwagi i jechała mimo to dalej, „przewożąc” w ten sposób mężczyznę kilkaset metrów. Kierująca pojazdem, miała nie zatrzymać się nawet, kiedy policjant już spadł z maski samochodu.

 

Lokalna policja dała kobiecie trzy dni na zgłoszenie się do komisariatu. Jak informują ukraińskie media, ma być to osoba znana z historii dotyczących łamania przez kierowców przepisów ruchu drogowego.

 

(Materiał od 1:15)

 

 
Źródło:

Kraj

Świat