SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Znany generał: Rosjanie na potęgę werbują u nas szpiegów i agentów!

Portal wykop.pl przedstawia kulisy wywiadu-rzeka Edyty Żemły z byłym dowódcą Wojsk Lądowych gen. Waldemarem Skrzypczakiem. „Jesteśmy na progu wojny” – nie ma wątpliwości były członek polskiego wojska. Gen. Waldemar Skrzypczak przekonuje, że obszarem potencjalnego starcia między NATO a Rosją będzie Polska, bo rosyjskie wojska będą musiały przejść przez nasz kraj w marszu na zachód. 

Gen. Skrzypczak jest przekonany, że stoimy u progu kolejnej wojny światowej. A Polska, nawiązując do historii, ze względu na swoje położenie geograficzne, zawsze będzie terenem starć. „Dla nas, Polaków, taki scenariusz jest oczywiście nie do zaakceptowania. Ale jeśli wybuchnie wojna, nikt nas o zdanie nie będzie pytał. Swojego położenia geograficznego nie zmienimy” – mówi były dowódca Wojsk Lądowych.

Kraj

Świat