Zaatakowano Polaka! Stracił życie w szpitalu

Niestety kolejny polski obywatel stracił życie w tragicznych okoliczność poza granicami kraju. 42-letni Polak został zaatakowany, kiedy znajdował się on przy jednym z przystanków autobusowych.  Niestety mimo starań i walki lekarzy o życie rannego mężczyzny, nie udało się uratować jego życia.

 

Do zdarzenia doszło w brytyjskim Bracknell. Dramat rozegrał się 10 kwietnia, w godzinach nocnych, pomiędzy godziną 2 a 3.50 pochodzący z Polski mężczyzna został napadnięty i otrzymał silny cios zadany przez napastnika, przez który stracił przytomność.

 

Nie są znane szczegóły całego zdarzenia oraz to jakimi motywami kierował się sprawca napaści. Lokalna policja nadal poszukuje i apeluje o pomoc ewentualnych świadków tego tragicznego zdarzenia, których zeznania mogłyby pomóc w śledztwie.

 

Ofiara została poważnie raniona w głowę.  42-latka przewieziono w stanie krytycznym do szpitala. Lekarze przez dwa dni starali się uratować życie Polakowi, niestety jednak zmarł on w czwartek, w wyniku odniesionych obrażeń.

 

Policja dokonała zatrzymania 28-letniego mieszkańca Reading, podejrzewanego o zaatakowanie pochodzącego z Polski mężczyzny. Nie podano jak na razie jednak dokładniejszych informacji na temat tożsamości zatrzymanego.

 
Źródło:

Kraj

Świat