Wzięła ślub z własną córką! To jej drugi kazirodczy związek

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Oklahomie (Stany Zjednoczone). 45-letnia kobieta została skazana na dwa lata pozbawienia wolności za kazirodztwo. Okazało się później, że wzięła ślub ze swoją o 19 lat młodszą córką – informuje „The Oklahoman”.

 

Patricia Ann Spann usłyszała wyrok 2 lat więzienia, a także ma przed sobą 8 lat okresu próbnego za zawarcie związku małżeńskiego z jej 26-letnią córką Misty Velvet Dawn Spann. Ponadto, kobieta trafi do rejestru przestępców seksualnych oraz uiści grzywnę wynoszącą 1500$.

 

Jak informuje wprost.pl, kobiety wzięły ślub dwa lata temu w miejscowości Lawton, po czym zamieszkały w Duncan. O tym, że kobieta poślubiła biologiczną córkę dowiedzieli się lokalni funkcjonariusze po kilku miesiącach, kiedy odbywało się śledztwo dotyczące spraw socjalnych. W październiku 2017 roku ich związek unieważniono. daniem sędziego, córka została „nakłoniona do ślubu”. W czwartek miała miejsce rozprawa sądowa, na której zapadł wyrok w tej sprawie.

 

45-latka wyjaśniła, że w kwestii zawarcia związku małżeńskiego konsultowała się z trzema prawnikami. Mieli oni nie widzieć przeszkód w legalizacji związku. Jak twierdziła aresztowana, w przeszłości została pozbawiona praw do opieki nad córką. Z tego powodu jej nazwiska nie ma na certyfikacie urodzenia. W toku śledztwa okazało się ponadto, że nie był to jedyny związek kazirodczy kobiety. W 2008 roku wyszła za swojego syna, który w tamtym okresie miał 18 lat. Ich związek unieważniono w 2010 roku. Ann Spann nie przedstawione zostały jeszcze żadne zarzuty dotyczące jej pierwszego kazirodczego związku – donosi serwis wprost.pl.

 
Źródło:

Kraj

Świat