Wypadek w „Mam Talent”! Juror krzyknął: „Przestań!” [WIDEO]

Program rozrywkowy „Mam Talent” emitowany jest w wielu krajach na świecie. Jest on również popularny na odległej Sri Lance, gdzie na scenie prezentowali się ludzie z wieloma talentami.

 

32-letni karateka Sudarshana Deshappriya pochodzący ze Sri Lanki chciał zaprezentować w programie swoją siłę. Łamał rękoma cegły na kawałki. Niestety, kiedy uderzył głową w jedną z nich w celu jej połamania, wydarzył się wypadek. Mężczyzna spadł na ziemię i potrzebował pomocy kolegów, aby z powrotem stanąć na nogi. Po chwili jednak udało mu się dojść do siebie i postanowił za wszelką cenę kontynuować pokaz swojego talentu. Odwiedli go od tego jurorzy. Jeden z nich krzyknął: „Przestań, synu!”.

 

Całą sytuację można obejrzeć na poniższym nagraniu z YouTube. Towarzyszący mężczyźnie w przedstawieniu koledzy pomogli mu wstać. Kiedy doszedł do siebie, wykazał się ogromnym hartem ducha i zamierzał kontynuować swój występ, na co nie pozwolili mu jurorzy. Sudarshana Deshappriya mimo swojego wypadku, został nagrodzony wielkimi brawami publiczności i słowami otuchy ze strony jurorów za to, że się nie poddał. Niejeden na jego miejscu dawno by zrezygnował ze swojego pokazu, dlatego mężczyzna szczególnie zasługuje na wyrazy uznania.

 

 

 
Źródło:

Kraj

Świat