Wróżbita Maciej przepowiada przyszłość Kaczyńskiemu i Tuskowi! Co powiedział?

Wróżbita Maciej Skrzątek na antenie Polsat News w programie Skandaliści przepowiedział przyszłość ważnym politykom. Byli wśród nich Donald Tusk i Jarosław Kaczyński.

 

Przepowiednie jasnowidza na ogół traktowane są z przymrużeniem oka, jednak znajdą się również osoby, które w nie wierzą. Faktem jest, że ma on dość sporo fanów. W programie Skandaliści na antenie Polsat News, wróżbita nawiązał do polskiej polityki. Przepowiedział, co czeka Polskę w najbliższym czasie, a także przewidział przyszłość kilku najważniejszym politykom – donosi serwis wprost.pl.

 

Zdaniem wróżbity Macieja, pozycja przewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego jest niezagrożona. Tarot jednak ukazuje, że jest on przemęczony. Jasnowidz powiedział, że szef PiS jest ambitny i jeżeli postanowi zrezygnować z polityki, to wyłącznie na własne życzenie.

 

Jeśli chodzi o Donalda Tuska, wróżbita Maciej uważa, że jest on rzetelnym perfekcjonistą. Według Skrzątka, Tusk nie powróci szybko do polskiej polityki – czytamy na portalu internetowym wprost.pl.

 Źródło:

Kraj

Świat