„Won sku****ynu, wali ci z gęby!”, czyli agresywna debata przedwyborcza

W Giżycku zorganizowano debatę kandydatów na burmistrza miasta. Jedna z kandydatek do rady miasta o postanowiła jednak pokazać „nową jakość” polskiej kampanii samorządowej.

Jak informuje lokalny portal wgizycku.pl, Piotr Andruszkiewicz, Maciej Wróbel oraz obecny burmistrz Wojciech Iwaszkiewicz wzięli udział w debacie na temat przyszłości miasta.
Prowadzącym ją był Paweł Andruszkiewicz, brat jednego z kandydatów.

Gazeta podaje, że kandydatka do rady miasta z ramienia Giżyckiego Porozumienia Obywatelskiego, Halina Sarul zwyzywała prowadzącego, zaś na upomnienia odpowiadała wulgaryzmami: „Won sku***synu, nie odwracaj się do mnie, bo ci śmierdzi z gęby, ja Ci ręki nigdy bym nie podała”.

W trakcie wystąpienia Andruszkiewicza używała także  gwizdka.

Gdy Paweł Andruszkiewicz dziękował sztabom za przybycie, Halina Sarul ponownie rozpoczęła słowny atak: „Odejdź, odejdź śmieciu, nie podam ci ręki”

W komentarzu dla lokalnych mediów Andruszkiewicz podsumował ze śmiechem całą sytuację, że „żona mówi, że nie śmierdzi” mu z ust. I  na koniec dodał: „Szanuję panią Sarul, mimo, że jesteśmy „jedynkami” w tym samym okręgu to chciałbym, żeby weszła do rady „.

Źródło: nczas.com
fot. Wikipedia Commons

LS
Komentarze

Kraj

Świat