„W ryja mu dać, to się zamknie!”. Awantura na spotkaniu z Piotrowiczem

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Stanisław Piotrowicz spotkał się z mieszkańcami Bolesławca. Podczas wydarzenia rozpętała się awantura. – Zdrajca!, – Zamknij pysk! – to jedne z wielu mocnych słów, które wtedy padły.

 

Sprawa została opisana przez portal fakt24.pl. Według niego, na zebraniu z politykiem PiSu miał pojawić się mężczyzna, który podkreślił, że nie jest wyborcą ani Platformy Obywatelskiej, ani Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna ten zadał Piotrowiczowi pytanie.

– Dlaczego tak dzielicie Polaków? Dlaczego nawet tutaj mówi pan, że jesteście wy i oni?

– pytał.

 

Jak relacjonuje serwis, to pytanie miało rozwścieczyć obecnych na sali wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna miał usłyszeć od zebranych między innymi: „zdrajca” czy „zamknij pysk”. Z kolei jeden z nich miał namawiać do tego, żeby „w ryja mu dać, to się zamknie!”.

 

Koniec końców, zwolennicy PiSu wyprowadzili z sali niechcianego gościa. Według fakt24.pl, udział w tym chętniej brały kobiety. Sam poseł Piotrowicz poprosił wówczas mężczyznę, aby ten podszedł do niego później i porozmawiał z nim w cztery oczy. Nie było to jednak możliwe, gdyż wraz z mężczyzną do polityka podeszły także inne zgromadzone na spotkaniu osoby.
Źródło:

Kraj

Świat