SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

W amerykańskiej stacji telewizyjnej wyśmiewają polskie godło

Polskie godło jest dla nas symbolem dumy i chwały naszego narodu. Ogólnie zresztą przyjmuje się, że symbolika państwowa nie powinna być obiektem kpin, a nawet żartów. jak widać optyki tej nie podzielają komentatorzy jednej z amerykańskich stacji.

Amerykańska ESPN, bo o niej mowa zamieściła filmik, w którym komentatorzy sportowi analizują sytuację w poszczególnych grupach Mistrzostw Świata w Piłce nożnej, które niebawem odbędą się w Rosji. Nic nowego, w wielu stacjach podobne analizy odbywają się codziennie i przybierają najrozmaitsze formy. Tym razem posłużyły jednak do kpiny z polskiego godła.

Amerykańskim komentatorom nie wystarczyła bowiem chłodna analiza mocnych i słabych stron naszej kadry. Musieli ją okrasić słabej jakości żartem. Szkoda…

Video można obejrzeć pod linkiem:

http://www.espn.co.uk/football/club/japan/627/blog/post/3518642/japans-world-cup-preparations-under-intense-scrutiny

 
/red./

Kraj

Świat