I Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Konstantynowie Łódzkim

Mroźna pogoda i leżący na bokach boiska śnieg nie przeszkodziły młodzieży, która uczciła bohaterów polskiego Podziemia biorąc udział w I Turnieju Żołnierzy Wyklętych rocznika 2003! Warto odnotować, że w toku zaciętej rywalizacji, najlepiej spisał się ZKS Włókniarz Zgierz. Portal Prosto z Mostu miał przyjemność być patronem medialnym oraz fundatorem nagród.

 

Gracze ze Zgierza bezapelacyjnie oraz bez straty bramki zostawili w pokonanym polu trzy pozostałe drużyny. Rywalizacja w tej mroźnej imprezie tak się ułożyła że ostatnia kolejka spotkań decydowała o końcowych lokatach.

Mazovia Tomaszów Mazowiecki pokonała gospodarzy turnieju KAS Konstantynów Łódzki 1:0. Zwycięska bramka dla Tomaszowian padła doslownie w ostatniej akcji meczu i to oni mogli cieszyć się z 3 miejsca!

W meczu o zwycięstwo w turnieju walczyli wymieniony już wyżej Włókniarz Zgierz oraz Sokół Aleksandrów Łódzki. Szybkie dwie bramki dla Zgierzan ustawiły spotkanie i odebrały chęci do walki piłkarzom Sokoła. Wynik meczu już się nie zmienił i skończył się wynikiem 2:0 dla Włókniarza!

Wyniki:
Sokół Aleksandrów Łódzki – KAS K. Łódzki 2:0 Włókniarz Zgierz – Mazovia T. Mazowiecki 3:0 Włókniarz Zgierz – KAS K. Łódzki 4:0 Sokół A. Łódzki – Mazovia T. Mazowiecki 3:0 Mazovia T. Mazowiecki – KAS K. Łódzki 1:0 Sokół A. Łódzki – Włókniarz Zgierz 0:2

1. Włókniarz Zgierz 9 pkt 9:0
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 6 5:2
3. Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3 1:6
4. Konstantynowska Akademia Sportu 0 0:7

 
Komentarze

Kraj

Świat