To nagranie staje się HITEM! Leo Messi gra w piłkę z psem [WIDEO]

Przed dwoma tygodniami zakończył się piłkarski Mundial w Rosji. Był on wyjątkowo bogaty w emocje oraz ciekawe sytuacje. Reprezentacja Argentyny nie będzie tegorocznych mistrzostw świata raczej wspominać zbyt wesoło. Zdaniem wielu kibiców drużyna ta zaprezentowała się poniżej oczekiwań. Teraz jednak nowe nagranie z argentyńskim gwiazdorem w roli głównej wywołało uśmiech u wielu ludzi na całym świecie.

 

Filmik ten wzbudzić może sympatię zarówno sympatyków piłki nożnej, jak i też miłośników czworonożnych towarzyszy człowieka. Na opublikowanym w sieci nagraniu, jeden z najpopularniejszych na świecie piłkarz Leo Messi gra ze swoim pupilem- psem Senor Hulkiem. Wabi się on tak od nazwy znanego bohatera komiksów oraz filmów Marvel’a.

 

Pierwotnie filmik pojawił się na instagramowym profilu Antonelli Roccuzo, która jest żoną Messiego.

https://www.instagram.com/p/Bl2qnxVHybM/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Pupil piłkarza to Dog z Bordeux. Inna jego nazwa to mastif francuski, ze względu na jego spokrewnienie właśnie z mastifami. Psy te mogą osiągać nawet 55 kg wagi oraz 68 cm wysokości. Rasę to wyhodowano we Francji w celu przystosowania tych czworonogów do polowań, a także stróżowania. Swojego Hulka, Messi otrzymał w prezencie w 2016 roku.

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat