SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

To nagranie staje się HITEM! Leo Messi gra w piłkę z psem [WIDEO]

Przed dwoma tygodniami zakończył się piłkarski Mundial w Rosji. Był on wyjątkowo bogaty w emocje oraz ciekawe sytuacje. Reprezentacja Argentyny nie będzie tegorocznych mistrzostw świata raczej wspominać zbyt wesoło. Zdaniem wielu kibiców drużyna ta zaprezentowała się poniżej oczekiwań. Teraz jednak nowe nagranie z argentyńskim gwiazdorem w roli głównej wywołało uśmiech u wielu ludzi na całym świecie.

 

Filmik ten wzbudzić może sympatię zarówno sympatyków piłki nożnej, jak i też miłośników czworonożnych towarzyszy człowieka. Na opublikowanym w sieci nagraniu, jeden z najpopularniejszych na świecie piłkarz Leo Messi gra ze swoim pupilem- psem Senor Hulkiem. Wabi się on tak od nazwy znanego bohatera komiksów oraz filmów Marvel’a.

 

Pierwotnie filmik pojawił się na instagramowym profilu Antonelli Roccuzo, która jest żoną Messiego.

View this post on Instagram

🦁⚽️

A post shared by AntoRoccuzzo88 (@antoroccuzzo88) on

 

Pupil piłkarza to Dog z Bordeux. Inna jego nazwa to mastif francuski, ze względu na jego spokrewnienie właśnie z mastifami. Psy te mogą osiągać nawet 55 kg wagi oraz 68 cm wysokości. Rasę to wyhodowano we Francji w celu przystosowania tych czworonogów do polowań, a także stróżowania. Swojego Hulka, Messi otrzymał w prezencie w 2016 roku.

 
Źródło:

Kraj

Świat