Tak wygląda dziś Londyn! Imigrant z nożem zaatakował kierowcę [WIDEO]

Tak wygląda dziś Londyn, który ochoczo przyjmował imigrantów. Najprawdopodobniej nieprawidłowa jazda kierowcy volkswagena rozwścieczyła jadącego rowerem mężczyznę. Czy w takiej sytuacji ktokolwiek normalny dobijałby się do samochodu trzymając w dłoni 25-centymetrowy nóż?

 

Napastnik próbował dostać się do przerażonego kierowcy samochodu. Próbował zbić szybę od strony pasażera. Kierujący autem widząc zagrożenie szukał jakiegokolwiek wyjścia z sytuacji, uderzając autem w sąsiedni samochód.

 

Brytyjskie media informują, że nóż, którego użył napastnik jest charakterystyczny dla amatorów polowań lub survivalu. Brytyjska policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

 

To z pewnością nie jest najbezpieczniejszy okres dla Londyńczyków. Nie tak dawno w ciągu zaledwie 90 minut napadnięto i raniono nożem aż 6 osób. Najmłodsza z ofiar miała tylko 13 lat. Zaledwie kilka dni wcześniej brytyjskie media ogłosiły, że Londyn stał się już miastem, w którym dochodzi do większej liczby morderstw niż w Nowym Jorku. Ataki nożowników są już prawie codziennością, a ofiarami przestępstw są nierzadko młodzi ludzie.

Jak twierdzą władze stolicy Wielkiej Brytanii, ataki wymknęły się spod kontroli, a rozwiązania dotyczące walki z nożownikami, które zostały jakiś czas temu wprowadzone nie przynoszą skutków.
Źródło:

Kraj

Świat