SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Ta riposta Michała Kubiaka podbija sieć. Trener USA stanął jak wryty

Za nami emocje związane ze zdobyciem przez Polaków mistrzostwa świata w siatkówce. Zanim jednak doszło do finału, który na trwałe wejdzie do historii polskiego sportu, nasi siatkarze stoczyli niesamowicie emocjonujący pojedynek z ekipą USA.

 

Dodajmy, że atmosfera tego meczu była niesamowita. To Amerykanie uchodzili za zdecydowanych faworytów. Wola walki, umiejętności oraz niesamowita koncentracja sprawiły jednak, że Polacy to spotkanie wygrali.

 

Nie obyło się jednak bez ostrych spięć pomiędzy uczestnikami tego spektaklu. Hitem w sieci stał się filmik, na którym Michał Kubiak w reakcji na zachowanie trenera Amerykanów, którym próbował wybić naszych zawodników z uderzenia  w półfinałowym meczu z USA (3:2) stwierdził: – Weź se ku**a challenge.

Całą sytuację można obejrzeć tutaj: 

Sytuacja miała miejsce  w samej końcówce pierwszego seta. Pomiędzy uczestnikami tego meczu iskrzyło jednak niemal cały czas. Oczywiście nie namawiamy do naśladowania zachowań naszego kapitana, ale cieszymy się, ze z tej swoistej wojny nerwów to nasi reprezentanci wyszli zwycięsko.

 

(kt)

 

Źródło: youtube.com
Kraj

Świat