SZOK! To ta rodzina dokonała krwawych zamachów [FOTO]

W niedzielę oraz poniedziałek przeprowadzono kilka ataków terrorystycznych w Indonezji. Dokonywały go rodziny, wśród których były nawet dzieci. Zdjęcie jednej z takich rodzin obiegło internet.

 

Fakt, że rodzina wyglądająca tak jak na opublikowanym zdjęciu związana była z Państwem Islamskim, a dodatkowo dokonała krwawych samobójczych ataków wywołuje zaskoczenie i konsternacje ludzi na całym świecie. Celem ich zamachów byli wyznawcy Chrystusa. Przeprowadzili swoje ataki przy lokalnych kościołach.

 

Pod jedną z chrześcijańskich świątyń wysadzili się synowie, pod innym kościołem ojciec, a przy kolejnym również matka wraz z córkami. Rodzice byli członkami Państwa Islamskiego. Ta tragedia pokazuje jak daleko sięgać może chora ideologia dżihadystów i do jak nieludzkich czynów wykorzystywane mogą być nawet kilkuletnie dzieci.

 

W przeprowadzonym przez tą rodzinę ataku życie straciło w sumie 14 ludzi, a ponad 40 zostało rannych. Na zdjęciu uwieczniona jest ta właśnie muzułmańska rodzina z Indonezji.

 

 

Indonezyjczycy nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po zamachach dokonanych przez tą 6-osobową rodzinę, gdy w poniedziałek rano media obiegła informacja o kolejnym ataku w tym kraju, którego znów dokonała inna rodzina. 5-osobowa rodzina podjechała na motorach pod posterunek policji i zdetonowała ładunki wybuchowe. Rannych zostało 4 funkcjonariuszy policji oraz 6 cywili. Z rodziny zamachowców przeżyło jedynie… 8-letnie dziecko.

 

 

 

 

 
Źródło:

Kraj

Świat