SZOK! Horda imigrantów szturmuje granice Europy! Sceny jak z bitew [WIDEO]

Mrożące krew w żyłach sceny widzieli dziś mieszkańcy południowej Hiszpanii. Przez ulicę jednego z miast przebiegło setki niekontrolowanych imigrantów z Afryki. Większość z nich na stałe przedostała się do wnętrza Europejskiej wspólnoty. Takie osoby na przyjmować Polska?

 

Według informacji hiszpańskich władz w szturmie wzięło udział nawet 300 nielegalnych imigrantów. Ponad dwustu z nim udało się przedostać w głąb kraju, przez co mogą przeniknąć w głąb państw Wspólnoty. Ok. setkę czarnoskórych najeźdźców udało się ująć lokalnej policji.

 

Jak poinformowała stacja „tvn24”, kilku z nich zostało rannych, a poważnie ucierpiał także jeden z funkcjonariuszy policji, na którego rzucił się imigrant i omal nie urwał mu ucha.

 

Biegnącej hordzie imigrantów towarzyszył okrzyk „BOSA”, czyli zwycięstwo. Europejskie liberalne elity wmawiają jak ważne jest otwarcie na przybyszy z Afryki i ich dorobek kulturowy. Jaka jest potencjalna wartość ubogacenia kulturowego takiej bandy nielegalnych imigrantów? Z pewnością Europejczycy wiele mogliby się od nich nauczyć…
Źródło:

Kraj

Świat