Stanisław Pięta oficjalnie usunięty z PiS? Jest dowód!

Poseł Stanisław Pięta został usunięty z klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości – tak wskazuje jego profil z oficjalnej strony internetowej Sejmu. Parlamentarzysta figuruje od dziś jako poseł niezrzeszony. 

 

Na stronie www.sejm.gov.pl każdy poseł trwającej kadencji ma sporządzony profil imienny. Widnieje tam informacja o jego biurach poselskich, aktywności parlamentarnej oraz przynależności partyjnej. Jak zauważyła redakcja Prosto z Mostu, dziś w godzinach południowych status posła Pięty zmienił się na niezrzeszony. To wskazuje, iż został oficjalnie usunięty z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Dotychczas Stanisław Pięta był zawieszony w prawach członka odkąd na światło dziennie wyszedł jego skandal obyczajowy.

 

Przypomnijmy: Stanisław Pięta miał uwieźć młodą kobietę a następnie oszukać i porzucić. Obiecywał pracę w PKN Orlen, gościł w pokojach poselskich oraz proponował pełen związek. Niestety poseł pięta ma przy tym żonę i dzieci. Mieszkańcy rodzinnej miejscowości Bielska-Białej są oburzeni sprawą.

 
Komentarze

Kraj

Świat