SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem w Tarnowie! Komentarz Czesława Kwaśniaka [WIDEO]

Lider tarnowskiej Endecji był jednym z głównych organizatorów spotkania z Rafałem Ziemkiewiczem, jakie odbyło się w Tarnowie. Wiceprezes małopolskich struktur nie krył zadowolenia z przyjazdu tak znakomitego gościa i dyskusji jaka wywiązała się w trakcie spotkania.

Spotkanie odbyło się 24 października w Hotelu Tarnovia. Mieszkańcy Tarnowa zadbali o wypełnienie sali po brzegi. 

 

Rafał Ziemkiewicz mówił w typowy dla siebie interesujacy sposób o rozsądnym prowadzeniu polityki w Polsce oraz historii Narodowej Demokracji, a także dzisiejszych założeniach w działalności stowarzyszenia Endecja. Osoby, które postanowiły poświecić ten wieczór na spotkanie z liderem rady patronackiej Endecji, chętnie zadawały pytania zaprosoznemu gościowi. W wywiązanej dyskusji poruszono wiele kwestii nurtujących wielu obywateli. Wywołany został również temat nadchodzących wyborów samorządowych.

 

Po spotkaniu poprosiliśmy o kilka słów komentarza wiceprezesa małopolskich struktur oraz lidera tarnowskiej Endecji – Czesława Kwaśniaka.

 

Zobaczcie sami!

 


MB
Kraj

Świat