Soros sponsorem kampanii burmistrza New Jersey! Wpłacił pokaźną sumę

Burza wokół skandalicznego wpisu burmistrza New Jersey trwa. Najpierw obraził marszałka Senatu RP, Stanisława Karczewskiego, a następnie Polaków, którzy według niego piszą historię swojego udziału w Holokauście na nowo.

 

„Alexander Soros, syn słynnego George’a Sorosa. Okazuje się, że młody Soros przekazał na rzecz kampanii Fulopa całkiem sporą, jak na warunki lokalnej polityki amerykańskiej, kwotę 45.000 USD. Warto również zauważyć, że Alexander Soros zasłynął wcześniej jako jeden z fundatorów organizacji „Jewish Funds for Justice”.” – czytamy na portalu niewygodne.info.pl, który powołuje się na wpis dziennikarza „DoRzeczy”, Wojciecha Wybranowskiego.

 

„To mówicie, że z tym finansowaniem przez Sorosa pana Fulopa to teorie spiskowe? Aha.”Other individual donors include Alex Soros, son of billionaire liberal donor George Soros, who gave $50,000, and Audible CEO Donald Katz, who contributed $25,000.” – pisze Wybranowski na Twitterze.

 

To nie byłoby zaskoczenie, gdyby celowe prowokacje w podłym stylu były inspirowane pragnieniem pokazania Polaków w złym świetle, miały swój finał w walce o pieniądze, których organizacje żydowskie będą domagały się od naszego kraju.
Źródło:

Kraj

Świat