Wielkopolska: Śmierć od noża. Zatrzymano dwie osoby!

SPROSTOWANIE:

 

Informujemy, że w naszych artykule: „Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby” :       https://prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby/  błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
Redakcja

——————————————————————————–

Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy z soboty na niedzielę na terenie miejscowości Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Doszło tam do ataku przy użyciu noża na 28-letniego mężczyznę.

 

W wyniku ugodzenia nożem i odniesionych obrażeń, ofierze nie udało się uratować życia, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej. Zmarł on dziś nad ranem, a informacje na ten temat przekazała Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji.

W sprawie śmierci 28-latka trwa śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Gnieźnie. W związku z nocnymi wydarzeniami zatrzymano już dwie osoby. Istnieje możliwość, że więcej informacji na temat ustaleń śledczych, zostanie podane w poniedziałek.

 

 

Źródła: rmf24.pl, gazeta.pl

Fot.: Flickr

 




Komentarze

Kraj

Świat