Ruszyła akcja poparcia dla Adama Andruszkiewicza #MuremZaAndruszkiewiczem!

Furiacki atak lewicowo-liberalnych mediów na nowego wiceministra cyfryzacji, Adama Andruszkiewicza mobilizuje jego sympatyków. Coraz liczniejsze głosy poparcia dla młodego polityka widać zwłaszcza w sieci gdzie jego sympatycy włączają się w akcję #MuremZaAndruszkiewiczem!

 

W nagraniu, które udostępnił na swoim profilu Andruszkiewicz, jasno wskazuje gdzie należy szukać źródeł ataków na niego. Ostro atakuje również rządu PO-PSL stwierdzając m.in.:

 

Za waszych czasów płaca minimalna w Polsce wynosiła 1200 zł, a dzisiaj wynosi 2250 zł. (…) Bezrobocie potrafiło wynosić nawet 13 proc., a dziś wynosi 5.

 

Trwa potężna nagonka układów III RP

Przyjaciele, UDOSTĘPNIAMY! Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo Was proszę o wsparcie! Jesli nie zgadzasz się, na tę nagonkę na mnie która trwa – UDOSTĘPNIJ film z opisem #MuremZaAndruszkiewiczem ! Pokażmy PRAWDĘ!

Gepostet von Adam Andruszkiewicz am Donnerstag, 3. Januar 2019

 

Co zaskakując do ataku liberalnych i lewicowych środowisk przyłączyli się m.in. poseł Kukiz’15, Tomasz Rzymkowski czy też lider RN, Robert Winnicki. Andruszkiewicza jednoznacznie popierają nie tylko osoby związane z jego środowiskiem, ale również politycy PiS. Jak zauważył Jacek Sasin:

 

Kompetencje ministra to są kompetencje różne. Nie odnoszą się tylko bezpośrednio do znajomości obszaru, którym ma się zajmować. To są także kompetencje polityczne, czyli gwarancja tego, że będzie dobrze pilnował, iż program rządzącej większości będzie w tym obszarze realizowany. Również w obszarze merytorycznym uważam, że Adam Andruszkiewicz ma swoje zalety. Ma się zajmować mediami społecznościowymi, prawami obywateli w tych mediach, wolnością internetu. To są akurat obszary, w których jest bardzo aktywny i myślę, że tutaj jego wiedza jest naprawdę wielka.

 

/red./

Źródło: Youtube.com
Komentarze

Kraj

Świat