SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Poseł Stanisław Pięta a sprawa cudzołożników w Sejmie

W poprzednim tygodniu gazeta „Fakt” wydała artykuł na temat posła Stanisława Pięty i jego pozamałżeńskiego romansu. Po publikacjach na temat romansu polityk został zawieszony w prawach członka PiS, zostając posłem niezrzeszonym.
Za dowód romansu dziennik donosił o pozyskaniu od rzekomej kochanki własnej korespondencji z posłem Piętą. Gazeta podawała, że jego kochanka otrzymała od posła między innymi pracę w PKN Orlen.
Sprawa została powiązana przez Wirtualną Polskę z obywatelskim projektem ustawy wprowadzającej „zaostrzony reżim moralny w parlamencie”. Projekt zainicjowany przez byłą żonę posła PiS Mariusza Antoniego Kamińskiego, Annę Kamińską, przewidywał między innymi wykluczenie z parlamentu za zdradę małżeńską.
Swój projekt Anna Kamińska broniła w Sejmie – Człowiek, który dopuszcza się zdrady małżeńskiej, dopuszcza się po prostu zdrady. Czy jest w polskim Sejmie i Senacie miejsce dla zdrajców? Nie!
Projekt nie spotkał się z dużym zainteresowaniem, a niektórzy posłowie wręcz wyraźnie go krytykowali.
Okazało się, jak podaje Wirtualna Polska, że jednym z krytyków był sam Stanisław Pięta. Sprawa wydaje się nieco kontrowersyjna, jednak jak podaje gazeta „Fakt” inni politycy też nie byli przychylni ustawie, dopatrując się w niej braku logiki funkcjonowania.
Źródło:

Kraj

Świat