Polski skoczek znów szokuje! Opublikował nowy film z zarzutami [WIDEO]

W internecie pojawił się kolejny film opublikowany przez byłego już skoczka Jana Ziobrę. Sportowiec ponownie wietrzy spisek na swoją karierę, jednak nie wiadomo pod czyim adresem kieruje omawiane zarzuty i przywoływane historie. 

 

W pierwszej kolejności Ziobro opisuje sytuację z treningu w Hinzenbach, w których zajął trzecie miejsce. Był to sprawdzian wewnętrzny kadry – twierdzi zawodnik. Pomimo dobrego rezultatu zawodnik miał być celowo pominięty w kadrze na kolejne zawody.

 

Kolejna sytuacja dotyczy podobnego przypadku. Ziobro upiera się, że pomimo dobrych skoków nie dostaje powołania na zawody ani w kadrze B, tym bardziej A. Jednak eksperci i komentatorzy nie kryją rozczarowania postawą skoczka. Według nich taktyka Ziobry szkodzi jemu samemu i psuje atmosferę wokół kadry.

 

„Mimo że utalentowany skoczek, który właśnie zawiesił karierę, mógłby powiedzieć wszystko, postanowił wywołać burzę, nie mówiąc nic. I dlatego właśnie jest na przegranej pozycji” – komentuje sprawę dziennikarz Michał Chmielewski na łamach „Przeglądu Sportowego”.

 

Jan Ziobro zapowiedział kolejne nagrania w których będzie kontynuował przywoływanie faktów na rzekome zniszczenie jego kariery.
Kraj

Świat