Policja znalazła nastolatkę napastowaną przez Rafalalę! Opowiedziała czym jej groził

Kilka dni temu transwestyta o pseudonimie Rafalala zaatakował nastoletnią dziewczynę. Oblał on nieletnią kawą, obrażał ją oraz używał słów wulgarnych. Nagranie z tego zdarzenia zbulwersowało wiele osób. Pojawiło się on w internecie w weekend i zostało nagrane, a także opublikowane przez samego Rafalalę, który przebrany w damskie ciuchy zachowuje się agresywnie oraz wulgarnie wobec dziewczyny, jak również nie pozwala jej odejść. Nie jest to pierwszy przypadek, w którym ten obsceniczny mężczyzna zachowuje się w sposób niedopuszczalny wobec innych ludzi.

 

W upublicznionym materiale filmowym, agresor tłumaczy swoje zachowanie faktem, że dziewczyna miała się zaśmiać na jego widok. Sprawą zainteresowało się nawet Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Joachim Brudziński polecił Komendantowi Głównemu Policji zbadanie sprawy, odnosząc się do zaistniałej sytuacji w swoim wpisie na Facebooku.

 

Jak donosi „Do Rzeczy”, funkcjonariusze warszawskiej policji ustalili tożsamość zaatakowanej nastolatki. Według informacji przekazanych przez dziewczynę policjantom, całość zajścia nie została nagrana i udostępniona w internecie. Jej zdaniem, transwestyta jeszcze po wyłączeniu nagrywania w telefonie, groził przemocą. Miał on powiedzieć nastolatce, że „następnym razem powybija jej zęby”.

 

Dodatkowo stołeczna policja ustalić miała, że Rafalala po tym kiedy sprawa nabrała rozgłosu, starał się ustalić dane dziewczyny, którą napastował.

 

 

 

 
Źródło:

Kraj

Świat