SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Polak skatowany przez imigrantów! Drastyczne nagranie [WIDEO]

Francja ma jeden z poważniejszych problemów w skali świata z ludnością imigrantów z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy nie asymilują się w europejskim społeczeństwie. Kolejnym już dowodem na to jest to, co można obejrzeć na jednym z krążących po sieci w ostatnim czasie filmów.

 

Nicea to miasto naznaczone w pewnym sensie terroryzmem. Podczas Święta Bastylii w 2016 roku, doszło tam do ataku dżihadysty, który rozjeżdżał bezlitośnie ludzi ciężarówką. Zginęły niestety wówczas też osoby pochodzące z Polski. Teraz znów mamy do czynienia z sytuacją, kiedy ofiarą młodych przedstawicieli środowisk imigrantów pada Polak.

 

O sprawie poinformowało radio RMF FM. Zaatakowany mężczyzna jest osobą bezdomną. Został on napadnięty na Francuskiej Riwierze w Nicei. Młodociana banda imigrantów po dokonaniu tego bezlitosnego ataku, opublikowała w internecie nagranie, na którym zarejestrowali oni swój „wyczyn”.

 

Film pojawił się w sieci przed kilkoma dniami, jednak cała ta bulwersująco wyglądająca sytuacja rozegrała się już 4 września. Polak został brutalnie pobity blisko centrum, niedaleko tamtejszej starówki.

 

Zdarzenie rozegrało się wówczas ok. godz. 23. Najpierw doszło do bójki pomiędzy pochodzącym z Polski 40-latkiem, a innym bezdomnym. Kiedy potem Polak leżał na chodniku, przechadzająca obok grupa młodych migrantów wzięła go sobie za cel. Jeden z nich zaczął kopać leżącego mężczyznę, a inni komentowali i nagrywali to zdarzenie.

 

Na koniec nagrali oni z bliska zakrwawioną twarz ofiary, śmiejąc się przy tym i krzycząc: „Dobrze mu przyłożyłeś! Dobiliśmy go! Jest martwy!”

 

Polak trafił do szpitala. Na szczęście nie stwierdzono poważniejszych obrażeń i 40-latek opuścił szpital następnego dnia. Nie zdecydował się on nawet wnieść skargi przeciwko agresorom, jednak śledztwo zostało i tak wszczęte przez francuską policję, kiedy w internecie pojawił się film opublikowany przez jednego z członków bandy.

 

W związku z tą sprawą część członków grupy. Nadal jednak na wolności pozostawać ma napastnik, który kopał leżącego bezdomnego, a także człowiek, który nagrywał to co się dzieje. Są oni poszukiwani przez lokalne służby.

 

UWAGA! Nagranie zawiera elementy drastyczne!

 

 

Źródło: rmf24.pl ; Twitter/@P_Vardon

Fot.: Pixabay

 
Kraj

Świat