SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Polacy doprowadzili do tragedii na Słowacji! Wstrząsające nagranie [WIDEO]

Tragiczne doniesienia dotarły ze Słowacji. Doszło tam w niedzielę do tragicznego w skutkach wypadku w okolicach leżącego w północnej części kraju miasta Dolny Kubin. Niestety wszystko wskazuje na to, że do całej dramatycznej sytuacji doprowadziło nieodpowiedzialne zachowanie na drodze polskich kierowców. Policja opublikowała nagranie z tego zdarzenia.

 

Według informacji przekazanych przez słowacką policję, wszystko zaczęło się od wyprzedzania z dużą prędkością przez trzy luksusowe samochody jadące pasem do jazdy z naprzeciwka. Pojazdy te były na polskich tablicach rejestracyjnych.

 

Najpierw czarny mercedes zdążył wrócić na właściwy pas. Jednak jadące za nim żółte ferrari nie zdążyło już tego zrobić, w związku z czym jego kierowca zaczął gwałtownie hamować, starając się uniknąć czołowego zderzenia ze skodą, która jechała w przeciwnym kierunku. Wtedy trzecie z luksusowych aut (czarne porsche) uderzyło wpierw w tylną część ferrari, a następnie czołowo zderzyło się ze skodą.

 

Człowiek, który kierował skodą niestety zginął na miejscu. Był to 57-letni mężczyzna, który ze swoją rodziną, a w tym również dziećmi, podróżował tym właśnie pojazdem. Nie jest znany stan innych osób, które brały udział w tym wypadku. Wiadomo natomiast, że zatrzymany został kierowca porsche, a policja stara się wyjaśnić dokładniejsze okoliczności całej sytuacji.

 

W internecie pojawiło się nagranie, na którym inny kierowca zarejestrował zderzenie, przy okazji którego życie stracił 57-latek. Warto potraktować ten materiał jako przestrogę przed brawurą i brakiem rozwagi w czasie jazdy samochodem.

 

 

 

 

Źródło: tvn24.pl ; Facebook/@policiaslovakia

Fot.: Wikimedia Commons

 

MB
Kraj

Świat