Planował trójkąt z 14-latką. Tego się nie spodziewał!

Jeden z mieszkańców Podkarpacia poszukiwał w sieci młodej kochanki.
Gdy na ogłoszenie odpowiedziała 14-letnia dziewczyna, mężczyzna postanowił umówić się z nią na seks.

 

43-letni mieszkaniec Dębicy był święcie przekonany, że prowadzi konwersację z nastolatką z Rzeszowa. Proponował jej nawet trójkąt wraz z prostytutką z agencji towarzyskiej, ale gdy zdradził jej wiek drugiej partnerki, ta zdecydowanie odmówiła.

 

W związku z odrzuceniem propozycji, 43-latek postanowił spotkać się z dziewczyną sam na sam. Wieczorem zjawił się w umówionym miejscu w Rzeszowie. Tego jednak się nie spodziewał – na miejscu spotkania zaskoczyli go funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji! Okazało się, że przez cały czas mężczyzna korespondował z panem Krzysztofem z Wrocławia, znanym łowcą pedofilów, który od wielu lat pomaga służbie policji w walce ze zboczeńcami. Przeszukuje różnorodne portale i fora w celu odnalezienia mężczyzn szukających kontaktu z dziećmi.

 

Sprawą zajęła się prokuratura w Dębicy. Podejrzany podczas przesłuchania przyznał się do winy. Jak twierdzi, postanowił uprawiać seks z 14-latką, ponieważ nikt inny nie odpowiedział na jego ofertę. Tłumaczył się też, że nie układa mu się z żoną. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: fakt.pl
Fot.: pixnio.com
EM
Komentarze

Kraj

Świat