Pawłowicz znów nie przebiera w słowach! O wybitnej polskiej aktorce: „zas.ana”

Kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny nie szczędzi mocnych słów! Na swoim profilu na Twitterze, Krystyna Pawłowicz opublikowała nietypową listę, na której znaleźli się głównie politycy, a także dziennikarze i artyści. Każde z nazwisk widnieje na liście bez żadnych określeń. Posłanka postanowiła jednak zrobić jeden wyjątek i wyróżnić jedną z  polskich aktorek:

 

 

Kobieta już wcześniej nieraz dawała do zrozumienia, że z Unią Europejską nie jest jej po drodze. Dwa lata temu w wywiadzie przeprowadzonym dla Superstacji stwierdziła nawet, że UE jest dla niej „szmatą”.

 

Zainteresowanie internautów wzbudziła nie tylko sama lista, lecz także nietypowy wykropkowany przymiotnik widniejący przy nazwisku Krystyny Jandy. Każdy zastanawia się, co miała na myśli autorka tweeta. Zaspana? Zasłana? A może… Posłanka na razie nie złożyła żadnych wyjaśnień.

 

Na tweeta Pawłowicz odpowiedział sam Adam Bondar, który również „miał przyjemność” znaleźć się wśród wymienionych osób. „Szanowna Pani Poseł, przecież była Pani osobiście na obronie mojego doktoratu o obywatelstwie Unii Europejskiej i wie Pani doskonale, że jestem zwolennikiem integracji europejskiej. Skąd zatem tak nietrafne podejrzenia?” – spytał rzecznik praw obywatelskich.

 

Źródło: se.pl
Fot.: flickr.com
EM
Komentarze

Kraj

Świat