Odrażające żarty! Włamał się na konto zamordowanej nastolatki

Do tragicznych zdarzeń doszło w Rybniku. Alicja długo nie wracała z urodzin koleżanki, co zaniepokoiło jej matkę. Niestety kolejnego dnia, przypadkowy przechodzień znalazł już nie żyjącą dziewczynę z poszarpanym odzieniem.

 

Na ciele nastolatki znaleziono ślady po duszeniu oraz ranę głowy. O dokonanie zbrodni podejrzany jest brat koleżanki ofiary, którego ona poznała na dyskotece. Jest nim 20-letni Adrian P. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

To jednak nie koniec dramatu. Po kilku dniach od tragedii ktoś włamał się na Facebookowy profil zamordowanej Alicji. W imieniu dziewczyny publikował wpisy, a do jej znajomych wysyłał emotikonę przedstawiającą „duszka”. W niedzielę natomiast ustawił jako zdjęcie profilowe na koncie dziewczyny fotografię jakiegoś mężczyzny. Obecnie profil ten jest niedostępny publicznie.

 

Znajomi dziewczyny emocjonalnie komentowali zachowanie osoby, która w ten sposób korzystała z konta Alicji.

 

– Nie mam pojęcia, co ta osoba, która dodaje te posty, pisze z jej konta itp. musi mieć w głowie. Nie potrafię sobie tego wyobrazić… aż strach sobie pomyśleć o tym człowieku – napisała jedna ze znajomych.

 

– To jest jak z jakiegoś horroru – stwierdziła inna z komentujących osób.

 

– On właśnie tego chce byśmy byli przerażeni ale, zobaczysz pójdziesz siedzieć szybciej niż ci się wydaje… – ocenił też ktoś inny.

 

Wiele osób ma nadzieję, że również człowiek odpowiedzialny za tak „chore żarty” poniesie konsekwencje swojego zachowania.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat