Obrzydliwy atak na Andruszkiewicza! Komu przeszkadza bezkompromisowy poseł? [FOTO]

Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni/Endecja) otwarcie mówi o potrzebie budowy nowych elit oraz głębokich zmianach, do jakich powinno dojść w Polsce, aby państwo służyło obywatelom. Młody poseł odważnie apeluje o to zarówno w mediach, jak i podczas spotkań w całym kraju, na których przyciąga tłumy.

 

Niestety przy całej swojej działalności niejednokrotnie atakowany był z różnych stron w zdecydowanie niesprawiedliwy sposób. Tym razem do ataku przy pomocy fake newsa, przyłączył się nawet… były wicepremier Janusz Piechociński (PSL).

 

Atak na Adama Andruszkiewicz rozpoczął się tym razem na Twitterze. Zdjęciu zrobione na siłowni, które swego czasu opublikował sam poseł wykorzystano do wyjątkowo chamskiej manipulacji. Stworzono bowiem fotomontaż i na koszulce trenera personalnego, a prywatnie znajomego posła Andruszkiewicza zamieszczono nazistowską swastykę.

 

Tak stworzony fake news udostępniły później inne osoby, w tym wspomniany Janusz Piechociński z PSL-u.

 

 

Poseł Adam Andruszkiewicz zaapelował o wsparcie swoich sympatyków. Należy walczyć z takimi zjawiskami w przestrzeni publicznej, ponieważ jest to walka o prawdę.

 
Źródło:

Kraj

Świat