Niemowlę na posiedzeniu Sejmu!

Na sali obrad pojawiła się dzisiaj Kornelia Wróblewska, warszawska posłanka Nowoczesnej wraz ze swoją dwumiesięczną córką Antoniną Marią Kaczyńską. Pamiątkowe fotografie zostały umieszczone przez Joannę Scheuring-Wielgus, a także Piotra Misiło na Twitterze.

 

 

Posłanka Nowoczesnej, Joanna Scheuring-Wielgus, zamieściła wpis na Twitterze: „Pierwsze posiedzenie 2018 roku z córką Kornelii Wróblewskiej i Jarosława Kaczyńskiego”. Podobne zdjęcie pojawiło się również na profilu Piotra Misiło.

 

 

 

 

Posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska w lipcu ubiegłego roku wzięła ślub z prawnikiem Jarosławem Kaczyńskim. Ceremonia miała miejsce w Międzyrzecu Podlaskim i wzięło w niej udział 15 posłów Nowoczesnej.

 

Po narodzinach dziecka, posłanka ogłosiła w wywiadzie dla dziennika „Fakt” o tym, że posiada w swoim biurze poselskim przewijak. „Zamierzam karmić piersią i na pewno nie będę się z tym kryć. Mam nadzieję, że nie wyrzucą mnie za to z sali plenarnej!” – poinformowała. Zapewniła również, że jest kobietą aktywną i nie zamierza „siedzieć w domu”.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat