Nastolatka zgwałcona przez własną matkę!

Dziewczynka została znaleziona w kałuży krwi. Jej matka, po dokonaniu gwałtu, chciała odebrać swojej córce życie. Do tego okrucieństwa doszło w Zamościu, w niedzielę 11 marca br.

 

Policję o całym zajściu poinformowali zaniepokojeni sąsiedzi. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali w jednym z mieszkań zakrwawioną 12-latkę. Jak podaje „Dziennik Wschodni”, dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, gdzie przeszła operację. Nadal utrzymywana jest jednak w stanie śpiączki farmakologicznej.

 

Prokuratura postawiła zarzuty zatrzymanej 35-letniej kobiecie. Miała ona dopuścić się gwałtu na swojej córce, a następnie dźgać ją nożem usiłując w ten sposób zamordować 12-latkę.

 

Jeden z zarzutów jaki usłyszała 35-latka dotyczy doprowadzenia do obcowania płciowego nieletniej, natomiast drugi usiłowania zabójstwa. Matce ofiary grozić może nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Zamościu, kobieta została tymczasowo zatrzymana.

 

Jednakże nie trafiła ona do aresztu, a póki co skierowano ją do szpitala psychiatrycznego. Tam pozostawać ma pod stałą obserwacją.

 

– Podejrzewamy, że jest niepoczytalna. Ze względu na stan zdrowia kobieta pozostanie na razie na Oddziale Psychiatrii Sądowej Aresztu Śledczego w Krakowie – stwierdził Bartosz Wójcik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat