Na świat przyszedł „prosiak z ludzką twarzą” [WIDEO]

W przyrodzie często dzieją się rzeczy mogące wywoływać ogromne zdziwienie i zrobienie „wielkich oczu”. Nie inaczej było w tym przypadku. Jakiś czas temu na świat przyszedł nietypowy prosiak. Powodem niedowierzania jest w tym przypadku jego głowa.

 

Nietypowe zwierzątko przyszło na świat w Chinach, zapewne w południowo-wschodniej części tego kraju. Twarz prosiaka wizualnie przypomina… człowieka. Wiele osób uważa, że kojarzy on im się z ludzkim noworodkiem, dlatego też zwierzak zyskał przydomek „prosiaka z ludzką twarzą”. Inni określają go mianem „mutanta”. Dodatkowo zwierzę ma również dziwną „trąbę”, która wyrosła z jego czoła.

 

Filmik, na którym zarejestrowano dziwne stworzenie pochodzi z chińskiej miejscowości Jiangmen, leżącej na terytorium prowincji Guangdong. Nie jest jednak jasne, w jakim dokładniej miejscu urodziła się świnka.

 

– Patrzcie na to monstrum z trąbą słonia, ustami kurczaka i ludzką twarzą – komentuje w tle mężczyzna na nagraniu. Stwierdza też, że zwierzę wygląda jak noworodek.

 

 

Prosiak prawdopodobnie cierpiał na mutację przypominającą tzw. cyklopię, która powoduje złączenie w jedną gałkę dwóch oczodołów. Ma to związek z niewłaściwym rozwojem przodomózgowia. Takie są doniesienia niektórych mediów.

 

Prosiaczek przeżył jedynie dwa dni. Wynikało to z faktu, że miał problemy z oddychaniem, a także poruszaniem się.

 

Nie jest to jedyny przypadek zwierzęcia, które wyglądem przypomina cechy ludzkie. W ubiegłym roku, internet obiegło inne nagranie, w którym widać było kozę, której twarz również przypominała człowieka. Niektórzy nawet twierdzili, że wyraz tej twarzy kojarzy im się z demonem. Film z tym zwierzęciem pochodził z Indii.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat