Morderczy trening pięknej sportsmenki [WIDEO]

Jak twierdzą niektórzy z internautów, od tej kobiety uczyć mogło by się wielu piłkarzy. Piękna sportsmenka z Brazylii przy okazji swoich ciężkich treningów wykorzystuje również elementy piłki nożnej, a nagrania z jej ćwiczeń zyskują popularność w sieci.

 

Leticia Bufoni to wychowana w Sao Paulo skateboarderka. Jazda na deskorolce stała się dla atrakcyjnej dziewczyny życiową pasją. Ciężka praca i wysiłek popłacały, ponieważ ma na swoim koncie już niejeden sukces. W latach 2012-2013 znajdowała się na pierwszym miejscu w światowym rankingu skateboarderek. Może poszczycić się również tym, że w jednym roku zdobyła trzy złote medale zawodów X Games, jako pierwsza przedstawicielka płci pięknej w jeździe na deskorolce. Miało to miejsce pięć lat temu. Również 2018 roku udało jej się wywalczyć złoto.

 

Będąc nastolatką, Bufoni przeprowadziła się do USA. Mieszka ona obecnie w Los Angeles na terenie Kalifornii. Wciąż jednak odwiedza swoje rodzinne strony. Jest ona również fanką piłki nożnej, jak wielu jej rodaków. Na filmie opublikowanym przez Red Bulla za pośrednictwem Facebooka możemy zobaczyć jak w ramach swoich ciężkich treningów, łączy ona swoją dyscyplinę z umiejętnościami piłkarskimi.

 

 

 

Źródło: Facebook/@LeticiaBufoni ; Facebook/@RedBull ; sport.se.pl 

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat