Mocna odpowiedź Andruszkiewicz na fake newsa! Publikuje film i zapowiada: „nie odpuszczę” [WIDEO]

Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni/Endecja) otwarcie mówi o potrzebie budowy nowych elit oraz głębokich zmianach, do jakich powinno dojść w Polsce, aby państwo służyło obywatelom. Młody poseł odważnie apeluje o to zarówno w mediach, jak i podczas spotkań w całym kraju, na których przyciąga tłumy. Po wczorajszym ataku fake newsa poseł Andruszkiewicz publikuje film i zapowiada, że sprawy nie odpuści.

 

Niejednokrotnie atakowany był z różnych stron w zdecydowanie niesprawiedliwy sposób. Tym razem do ataku przy pomocy fake newsa, przyłączył się nawet… były wicepremier Janusz Piechociński (PSL).

 

Atak na Adama Andruszkiewicz rozpoczął się tym razem na Twitterze. Zdjęciu zrobione na siłowni, które swego czasu opublikował sam poseł wykorzystano do wyjątkowo chamskiej manipulacji. Stworzono bowiem fotomontaż i na koszulce trenera personalnego, a prywatnie znajomego posła Andruszkiewicza zamieszczono nazistowską swastykę.

 

Tak stworzony fake news udostępniły później inne osoby, w tym wspomniany Janusz Piechociński z PSL-u, a także Tomasz Lis.

 

 

Poseł Adam Andruszkiewicz zaapelował o wsparcie swoich sympatyków. Należy walczyć z takimi zjawiskami w przestrzeni publicznej, ponieważ jest to walka o prawdę.

 

 
Źródło:

Kraj

Świat