Michalkiewicz o ustawie 447: „To jest dla Polski katastrofa, to jest okupacja”

Wczoraj Kongres USA przyjął kontrowersyjną ustawę 447, która stanowi, że międzynarodowe organizacje ofiar Holokaustu będą mogły być wspomagane przez oficjalne kanały dyplomatyczne. Sprawę skomentował publicysta Stanisław Michalkiewicz na antenie Radia Wnet.

 

„Na razie Polskę sprzedali, więc nie wiem czym jeszcze zamierzają handlować ze Stanami Zjednoczonymi. Bo jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 miliardów dolarów. Bo ta suma pojawiła się w liście Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie. To jest dla Polski katastrofa, to jest po prostu okupacja” – powiedział w Radiu Wnet Stanisław Michalkiewicz.

Polska opinia publiczna nie wie jakie zobowiązania władze państwa polskiego podjęły, a jakieś musiały podjąć, skoro teraz w obliczu takiego niebezpieczeństwa udają, że nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że to kiedyś zostanie wyjaśnione i że winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności” – podkreślił publicysta.
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat