Media: żona kandydata PiS steruje Tobiaszem.

Media: żona kandydata PiS steruje Tobiaszem.
Autor Elwira Jasińska
Elwira Jasińska08.02.2024 | 7 min.

Żona kandydata PiS na prezydenta Warszawy, Tobiasza Bocheńskiego, ma duży wpływ na jego karierę polityczną. Ela Bocheńska opisywana jest jako osoba bezwzględnie nakierowana na własny sukces i awans męża. Utrzymuje kontakty tylko z tymi, którzy mogą jej w tym pomóc. Byli współpracownicy twierdzą, że psychicznie słabszy Tobiasz jest sterowany przez żonę przypominającą Hillary Clinton. Para tworzy związek wzajemnie się napędzający, ale to Ela nadaje mu ostateczny kształt.

Żona inspiruje Tobiasza

Tobiasz Bocheński, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy, pozostaje pod silnym wpływem żony Eli. Para tworzy związek wzajemnie się napędzający, jednak to przede wszystkim ambicje Eli sterują karierą polityczną męża. Byli współpracownicy Bocheńskiej twierdzą, że jest ona bezwzględnie nakierowana na awans - własny lub małżonka.

Ela Bocheńska budzi skojarzenia z Hillary Clinton. Podobnie jak była pierwsza dama USA, potrafi zręcznie rozgrywać kontakty i relacje dla własnych korzyści. Utrzymuje bliskie relacje tylko z tymi osobami, które mogą pomóc jej mężowi piąć się po szczeblach kariery.

Źródła portalu Onet, na które powołuje się artykuł, twierdzą wręcz, że psychicznie słabszy Tobiasz jest w związku sterowany przez żonę. To ona kontroluje jego działania i "nadaje ostateczny szlif" podejmowanym decyzjom. Bez determinacji Eli kariera polityczna męża prawdopodobnie nie potoczyłaby się tak pomyślnie.

Nominacja Bocheńskiego na kandydata PiS w wyborach na prezydenta stolicy pokazuje, że rola żony w jego dotychczasowych sukcesach była kluczowa. Bez wsparcia ambitnej małżonki z pewnością nie udałoby mu się zajść tak daleko w polityce.

Relacja oparta na wzajemnym interesie

Związek Eli i Tobiasza Bocheńskich, mimo pozorów bliskości, opiera się głównie na wzajemnych korzyściach. Żona konsekwentnie buduje pozycję męża, mając świadomość, że jego awans przełoży się także na jej własny.

Jednocześnie Tobiasz, jako osoba psychicznie słabsza, chętnie godzi się na dominującą rolę żony, widząc w niej oparcie dla własnych działań. Taka symbioza, choć oparta na interesowności, pozwala obojgu realizować ambitne cele.

Ela przypomina Hillary Clinton

Żona kandydata PiS na prezydenta Warszawy from brutalnie przypomina Hillary Clinton. Podobnie jak była pierwsza dama USA, bezwzględnie dąży do realizacji własnych celów. Jest też gotowa posunąć się daleko, by zapewnić awans polityczny męża.

To jest związek wzajemnie się napędzający, ale to Ela nadaje temu ostateczny szlif - mówią źródła portalu Onet.

Hillary Clinton słynęła z tego, że potrafiła perfekcyjnie sterować karierą męża Billa Clintona. Podobne cechy przejawia Ela Bocheńska, która kontroluje działania Tobiasza i decyduje o kluczowych posunięciach w jego karierze.

Jak twierdzą rozmówcy Onetu, psychicznie słabszy Tobiasz chętnie godzi się na dominację żony, widząc w niej oparcie. Hillary również musiała wspierać charyzmatycznego, lecz skłonnego do wpadania w kłopoty męża.

Wspólna symbioza Eli i Billa

Zarówno Ela Bocheńska, jak i Hillary Clinton, łączy symbiotyczna relacja z mężem. Z jednej strony kontrolują ich działania, z drugiej - wspierają i pomagają w budowaniu kariery politycznej.

Kobiety te łączy też skupienie na własnych celach i determinacja w ich realizacji. Nie cofną się przed niczym, by zapewnić awans ważnym dla nich mężczyznom. I choć metody ich działania mogą wzbudzać kontrowersje, przynoszą zamierzony skutek.

Czytaj więcej: Kamiński, Wąsik przed komisją ds. Pegasusa. Kto dołączy?

Kandydat wycofany, żona ambitna

Tobiasz Bocheński opisywany jest przez źródła portalu Onet jako człowiek wycofany i zamknięty w sobie. Jego żona Ela jawi się natomiast jako zupełne przeciwieństwo - osoba niezwykle ambitna i zdecydowana w dążeniu do celu.

  • Tobiasz Bocheński to postać mało charyzmatyczna, wycofana, psychicznie słabsza od żony
  • Ela Bocheńska budzi skojarzenia z Hillary Clinton - jest ambitna, zdecydowana i bezwzględna

To właśnie żona nadaje dynamikę karierze politycznej Tobiasza, który prawdopodobnie nie odważyłby się sam stanąć do walki o fotel prezydenta Warszawy. Jej determinacja i konsekwencja w dążeniu do celu przełamują bariery, na które natrafiałby zamknięty w sobie mąż.

Ela konsekwentnie buduje pozycję Tobiasza, doskonale zdając sobie sprawę, że jego awans umocni także jej własną. Dzięki aktywnej roli żony psychicznie słabszy kandydat PiS może odnieść sukces w zbliżających się wyborach samorządowych.

Tobiasz słabszy psychicznie

Media: żona kandydata PiS steruje Tobiaszem.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy jawi się jako postać psychicznie słabsza od swojej żony Eli. Źródła cytowane przez portal Onet jednoznacznie wskazują na jej dominującą rolę w związku.

Tobias Psychicznie słabszy, wycofany, mało charyzmatyczny
Ela Silna psychika, ambitna, zdecydowana, kontrolująca

Tobiasz Bocheński chętnie ulega wpływom żony i pozwala jej sterować swoją karierą polityczną. Widzi w niej oparcie i osobę, która potrafi doprowadzić do zamierzonego celu.

Tymczasem Ela wykorzystuje słabość męża, by realizować własne ambicje. Doskonale zdaje sobie sprawę, że awans Tobiasza umocni także jej pozycję w elitach politycznych. Dlatego tak zaciekle walczy o jego sukces.

Rola żony w karierze męża

Kandydatura Tobiasza Bocheńskiego w wyborach na prezydenta Warszawy dobitnie pokazuje, jak istotną rolę w jego dotychczasowej karierze politycznej odegrała żona Ela. To właśnie jej wpływ oraz determinacja w dużej mierze zdecydowały o obecnym sukcesie męża.

Ela konsekwentnie pracowała na awans Tobiasza, doskonale rozumiejąc, że jego pozycja wzmocni także jej własną. Wykorzystując słabości i brak charyzmy męża, przejęła stery i zaczęła aktywnie kreować jego wizerunek polityka.

Dzięki działaniom żony psychicznie słabszy, wycofany Tobiasz Bocheński zyskał szansę zaistnieć na politycznej scenie Warszawy. Bez jej wsparcia i zaangażowania z pewnością nie odważyłby się nawet marzyć o fotelu prezydenta stolicy.

Podsumowanie

W artykule przyjrzeliśmy się bliżej relacji Tobiasza Bocheńskiego, kandydata PiS na prezydenta Warszawy, z żoną Elą. Okazuje się, że to właśnie ambicje Eli w dużej mierze napędzają karierę polityczną męża. Bocheńska jawi się jako osoba zdecydowana i bezwzględna w dążeniu do celu.

Żona kandydata przypomina pod wieloma względami Hillary Clinton. Podobnie jak była pierwsza dama USA, doskonale potrafi wykorzystać kontakty do promowania męża i własnych interesów. Psychicznie słabszy Tobiasz chętnie ulega jej wpływom.

Artykuł pokazuje, jak istotną rolę odgrywa Ela Bocheńska w karierze politycznej męża. To ona nadaje dynamikę jego działaniom i podejmuje kluczowe decyzje. Bez determinacji i zaangażowania żony Tobiasz najprawdopodobniej nie odważyłby się stanąć do walki o fotel prezydenta Warszawy.

Tekst ujawnia kulisy małżeństwa Bocheńskich. Choć z pozoru idealni, w rzeczywistości łączy ich głównie wzajemny interes i chęć osiągnięcia wspólnych korzyści. Żona konsekwentnie buduje pozycję męża, dobrze rozumiejąc, że jego awans umocni także jej własną.

5 Podobnych Artykułów

  1. Skandal w Warszawie! Muzeum Polin z muralem oficera KBW!
  2. Sprawa syna posłanki Filiks. KRRiT nie ukarze Radia Szczecin i TVP Info. Podłość.
  3. Doradczyni Dudy: Skandaliczne wydarzenia na Woronicza
  4. Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos - zabawa dla małych i dużych
  5. Początek politycznego trzęsienia ziemi przed komisją śledczą ds. wyborów kopertowych
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Elwira Jasińska
Elwira Jasińska

Jako pełna pasji blogerka, zapraszam Cię w świat emocji, gdzie filmy i seriale to moje drugie "ja". Wprowadzę Cię w kulinarne uniesienia, podróżnicze morskie fale oraz troskę o zdrowie. Razem odkryjmy magię kina, smaku i dalekich miejsc, z nutką troski o dobre samopoczucie.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły