SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Legenda sportów walki: „Podziwiam Patryka Jakiego i Adama Andruszkiewicza” [WIDEO]

Tego chyba nikt się nie spodziewał! W programie Kuby Wojewódzkiego popularny kickbokser (w przeszłości zawodnik MMA), Marcin „Różal” Różalski przyznał, że podziwia dwóch młodych polityków, Adama Andruszkiewicza i Patryka Jakiego. Prowadzący program był mocno zaskoczony wypowiedzią legendy sportów walki.

 

– W tym momencie mam swoich dwóch ludzi w naszym rządzie, których podziwiam. Nie utożsamiam się z nimi we wszystkim, tak jak powiedziałem

– mówił sportowiec.

– Podziwiasz?

– zapytał lekko zszokowany Kuba Wojewódzki.

– Tak. Patryk Jaki i Adam Andruszkiewicz

– zdecydowanym głosem odpowiedział mu Różal.

 

Wypowiedź skomentował na swoim profilu na Twitterze Adam Andruszkiewicz (poseł Wolnych i Solidarnych). Jak zapowiedział, takie słowa zmotywują go do dalszej politycznej aktywności.

– Takie słowa ze strony jednego z najlepszych zawodników MMA, to mobilizacja do dalszej walki. Politycznej oczywiście. Dziękuję!

– napisał na Twitterze polityk.

 

 

Jak czytamy na portalu internetowym wpolityce.pl, wiadomo, że wcześniej Marcin Różalski pozytywnie wypowiadał się również na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Jak widać, nawet legendy sportów walki mogą interesować się polityką.
Źródło:

Kraj

Świat