Kuriozalne wystąpienie posłanki PO! Mocna riposta Andruszkiewicza: „zatrudnić psychologa” [WIDEO]

Ten występ posłanki Platformy Obywatelskiej z pewnością zapamiętamy na długo. Kuriozalne wystąpienie, które wygłosiła z mównicy sejmowej nie uszło uwadze zaskoczonych posłów z innych partii.

 

„Kiedyś, za czasów słusznych minionych, mieliśmy Instytut Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, teraz – na wzór – państwo idąc w tym kierunku, z wielkim sentymentem do PRL-u powołujecie Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej” – mówiła posłanka PO – Małgorzata Chmiel.

 

„Doskonale rozumiem, że dla PiS-u współpraca z rządem Orbana ma zasadnicze znaczenie. W końcu to rząd Węgier zapewnił polityków PiS-u, że nie zgodzi się na wprowadzenie na Polskę sankcji ze strony Komisji Europejskiej za nieprzestrzeganie prawa przez polski rząd” – podkreślała w dalszej części wystąpienia.

 

„Posłanka PO porównała właśnie budowę Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej do…instytucji przyjaźni polsko-radzieckiej. W Sejmie RP, prócz sklepu i stołówki, potrzebny jest również psycholog” – skomentował na swoim profilu społecznościowym poseł Wolnych i Solidarnych – Adam Andruszkiewicz.

 

 

 

 
Źródło:

Kraj

Świat