Kukiz’15 totalnie zaorane? Zobacz miażdżącą wypowiedź posła Tarczyńskiego! [WIDEO]

Kukiz’15 to ugrupowanie, które wchodziło do parlamentu jako ruch łączący ludzi z różnych środowisk zjednoczonych jednak pod postulatami realnej naprawy państwa i oddania państwa z rąk urzędników oraz zagranicznych interesantów w ręce obywateli. Na dzień dzisiejszy jednakże, z klubu Kukiz’15 odeszła spora ilość posłów, a wśród nich tak znane osoby jak Piotr ‚Liroy’ Marzec, Anna Siarkowska, Adam Andruszkiewicz, prezes Endecji Sylwester Chruszcz czy też ikona antykomunistycznej opozycji marszałek senior- Kornel Morawiecki.

 

Wiele osób obserwujących polską scenę polityczną, a nawet dawni wyborcy Pawła Kukiza, mają na dzień dzisiejszy często żal o to, iż ruch nie realizuje swoich planów budowy szerokiego ruchu walczącego o uzdrowienie państwa, a staje się wąską grupą konkretnych polityków. Co raz częściej padają również pytania o obecną aktywność samego lidera ruchu. Paweł Kukiz w ostatnim czasie nie jest już tak często widywany w mediach. Równocześnie jednak często krytykuje w przestrzeni internetowej posłów, którzy odeszli z jego ruchu. Zdarza mu się nawet porównywać ich do… śmieci.

 

Ostatnio w programie Bez Retuszu na antenie TVP Info, klub Kukiz’15 reprezentował poseł Piotr Apel. W dyskusji udział brał też poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński, który słynie z ciętego języka oraz ostrych ripost. W pewnym momencie odniósł się on do kwestii działania K’15 podsumowując głosowania posłów tego klubu. Przyznał, że szanuje to co robi ruch Kukiza, jednakże wyjaśnił iż jego zdaniem mija się on w praktyce z ideami jakie głosi. Według posła Tarczyńskiego, politycy klubu Kukiz’15 zbytnio naśladują ugrupowania opozycji totalnej stosując taką samą retorykę, zamiast pomagać przy ważnych sprawach służących uzdrowieniu funkcjonowania państwa polskiego.

 

Zobaczcie sami!

 

 

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat