SPROSTOWANIE:

Informujemy, że w naszych artykule: "Wielkopolska: Tragiczne sceny na dyskotece. Zatrzymano dwie osoby":
prostozmostu24.pl/wielkopolska-tragiczne-sceny-na-dyskotece-zatrzymano-dwie-osoby błędnie podaliśmy, że do zdarzenia doszło na dyskotece w Mieleszynie. Jak informuje właściciel tejże nie jest to zgodne z prawdą, bowiem do zdarzenia doszło poza lokalem.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza właściciela lokalu serdecznie przepraszamy,
"Redakcja Prosto z mostu”

Kukiz przywłaszczył laptopa? Muzyk zaprzecza

Paweł Kukiz został pozwany za przywłaszczenie laptopa. Sprawa trwa już trzy lata, od czasu kiedy piosenkarz przestał być radnym sejmiku dolnośląskiego, rezygnując z mandatu.

 

Kukiz nie zwrócił wówczas służbowego laptopa. W 2016 roku miał on zgłosić fakt zniszczenia urządzenia. Wyraził wtedy też chęć zapłaty za zaistniałe szkody. Straty te zostały wycenione przez urząd na sumę 500 zł. Obecny poseł nadal jednak zdaniem władz województwa nie uregulował tego zobowiązania.

 

Jak informują media, Paweł Kukiz chciał załatwić to w lutym 2017 roku. Wtedy miał jednak pomylić konta, a następnie zaniedbać sprawę, do czego też sam miał się zdaniem wyborcza.pl przyznać.

 

Zdaniem przedstawicieli dolnośląskich władz, wysyłane do Kukiza pisma nie przynosiły oczekiwanego skutku i reakcji z jego strony. To miało doprowadzić do decyzji o założeniu sprawy w sądzie liderowi ruchu Kukiz’15. Sam zainteresowany jednak jest zaskoczony taką sytuacją i zaprzecza oskarżeniom wysuwanym w jego stronę.

 

– To element nagonki na mnie – skomentował tą sprawę Paweł Kukiz.

 

 

Źródło: wp.pl ; wroclaw.wyborcza.pl

Fot.: Flickr

 
Kraj

Świat