Kukiz ostro o wywiadzie Terleckiego: „Wywód godny Stalina”
pawel kukiz

Lider ruchu Kukiz’15 w nietypowy sposób skomentował słowa Ryszarda Terleckiego z rozmowy dla tygodnika Sieci. Przypomnijmy, wicemarszałek Sejmu oskarżał ruch Kukiza za to, że nowelizacja ustawy o IPN została przegłosowana w przeddzień rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz. – Wywód godny marszałka. Stalina – pisał Paweł Kukiz na Twitterze.

 

Ryszard Terlecki wyjaśnił, co było powodem podjęcia przez Sejm decyzji o takim momencie na drugie czytanie. Według niego, to ruch Pawła Kukiza, który dopominał się ws. zapisów dotyczących penalizacji banderyzmu – donosi serwis internetowy wpolityce.pl.

 

– Terlecki o relacjach Pl-Izrael:”Wpędził nas w to ruch K‘15,który parł do zaostrzenia przepisów dotyczących Ukrainy. To zamazało nam horyzont i nikt nie pomyślał,że dzień głosowania zbiega się z rocznicą wyzwolenia Auschwitz”. Wywód godny marszałka. Stalina

– pisał lider Kukiz’15.

 

 

Porównanie Terleckiego do Stalina zostało ostro skrytykowane przez internautów. Atakowany przez nich lider ruchu Kukiz’15 odpowiedział:

– Przepraszam, ale pan Terlecki „zamazał mi horyzont” swoją wypowiedzią.

– tłumaczył Kukiz.

 

 

 Źródło:

Kraj

Świat