Kukiz: „Boże, jak mi tej pani premier jest po ludzku żal”
pawel kukiz

Lider ruchu Kukiz’15 był gościem porannej rozmowy RMF FM. Tematem dyskusji z Robertem Mazurkiem była między innymi rekonstrukcja rządu oraz kwestia ewentualnego odwołania premier Beaty Szydło. Paweł Kukiz skomentował to w charakterystyczny dla siebie sposób.

 

„Oj Boże, jak mi tej pani premier jest po ludzku żal. Nie dałem temu rządowi wotum zaufania, natomiast to co się wyprawia, takie czysto ludzkie podejście. Jak można tę kobietę która pracuje od rana do nocy, tak traktować człowieka i przez pół roku mówić że ona jest na wylocie? To świadczy o tym jaki jest charakter tej partii politycznej. Jeżeli oni w taki sposób traktują swoich, to co myślą o obywatelach”

– mówił Paweł Kukiz w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM.

 

Mam serdecznie dość tej dyskusji [o rekonstrukcji], ponieważ ta dyskusja m.in. przykrywa tak ważne sprawy jak KRS, SN, ordynacja wyborcza”

– dodał.

 

Albo w ogóle nie będę głosował żeby nie brać udziału w tym cyrku, gierkach Platformy, bo to gierki, zwrócenie uwagi na Schetynę. Oni to robią po to żeby mieszać. Zdają sobie sprawę z tego że nie ma takiej opcji żeby rząd został odwołany. Albo wstrzymam się od głosu

– mówił Paweł Kukiz w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM.

 

W rozmowie poruszono też kwestię Donalda Tuska.

Tusk działa w interesie pewnej grupy władczej w UE o orientacji liberalno-lewicowej. Jest kosmopolitą z całą pewnością. To człowiek dla którego nie liczy się interes narodowy

– mówił Kukiz.
Źródło:

Kraj

Świat