Krzysztof Piątek znalazł nowy klub? Kolejny Polak zagra w topowym zespole?

Jak informuje stacja „Sportmediaset”, agent piłkarza-napastnika Krzysztofa Piątka uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z AS Romą – dziennikarze „Corriere dello Sport” potwierdzili już, że Monchi (dyrektor sportowy Romy) kontaktował się z przedstawicielami polskiego zawodnika i z władzami Genui.

 

Napastnik drużyny biało-czerwonych miałby trafić do Rzymu w ramach transferu definitywnego, ale najpierw musi dojść do ustalenia między Romą, a Genuą kwoty odstępnego.

 

Za Krzysztofa Piątka, działacze żądają zapłaty aż 60 milionów euro!

 

– Kibice będą mogli cieszyć się Piątkiem aż do czerwca – wyznał jakiś czas Enrico Prezios, prezydent Genoi, co może oznaczać, że Piątek niemal na pewno odejdzie po zakończeniu sezonu. – Jestem zdumiony jego spokojem, tym bardziej, że codziennie był w centrum zainteresowania mediów. Uderzyła mnie jego dojrzałość. Wydaje się żyć w bańce. Jest zdrowym chłopakiem i nie łatwo go rozproszyć. Ma cele i wydaje się je realizować – kontynuował.

 

Piłkarzowi udało się strzelić dziewięć goli w siedmiu meczach Serie A. Jest również liderem klasyfikacji strzelców ligi włoskiej, a swoimi zdolnościami ukazanymi na początku sezonu zwrócił na siebie uwagę takich klubów jak: Barcelona, Napoli, Bayern Monachium, Borussia Dortmund i Juventusu.

 

Źródło: www.sport.pl
Fot.: pxhere.com
EM
Komentarze

Kraj

Świat